Op deze pagina hieronder vindt u alle informatie die u nodig heeft voor uw visumaanvraag
Als u niet begrijpt hoe het werkt, kunt u ons altijd bellen. Tel. 0031 6 393 39 184
Visumkosten
De documenten die u nodig heeft voor uw visum
- Ons opdrachtformulier, klik hier om te openen
- Om fouten te voorkomen verzoeken wij u dit formulier digitaal in te vullen, af te drukken en te ondertekenen
- Alles wat u op dit formulier schrijft, verschijnt op de factuur
- Met dit formulier hebben we ook uw contactgegevens als we u moeten bellen of e-mailen
- Wij sturen u de factuur per e-mail
- Met dit formulier geeft u ons toestemming om uw visum aan te vragen.
Voor het verkrijgen van het visum, moet u het aanvraagformulier invullen.
Klik hier om het aanvraagformulier in te vullen, uit te printen en te ondertekenen
- Uw paspoort.
- Dit moeten wij fysiek hebben, dus geen kopie.
- Uw paspoort moet nog minimaal 6½ maanden geldig zijn na afloop geldigheid van het visum (dus nog anderhalf jaar geldigheid als het om een jaarvisum gaat).
- Het paspoort moet twee naast elkaar liggende lege visum pagina’s bevatten.
- Twee kleuren paspoortfoto’s.
- Let op dat deze foto volgens de Nederlandse norm van ‘paspoortfoto’ is, d.w.z. naar voren kijken, witte achtergrond, niet lachen en geen tanden laten zien.
- Het dragen van een bril op de foto is niet toegestaan;
- Negen van de tien keer accepteert het consulaat geen foto vanuit uw eigen printer. Doet u dit wel, zorg ervoor dat u glanspapier gebruikt en er géén strepen zichtbaar zijn van de printdruk.
- Gelieve niet de pasfoto op het aanvraagformulier nieten maar maak gebruik van een Pritt stift. Mocht u geen Pritt stift in uw bezit hebben, voeg dan uw foto los bij wij zullen dan uw foto voor u plakken.
- De foto niet met plakband vastplakken.
Overige voorwaarden waar u extra op moet letten:
- De foto mag niet ouder zijn dan 3 maanden
- De foto mag niet hetzelfde zijn als op het paspoort tenzij het paspoort niet ouder is dan 3 maanden
- De foto moet een witte achtergrond hebben.
- Een boekingsbevestiging van uw vlucht (retour ticket)
- Het consulaat wil graag zien wanneer u het land ingaat en weer uitgaat
- Het mag een boeking zijn voor een vlucht, bus, trein, boot
- Uw naam moet erop vermeld staan
- Het consulaat moet wel de bevestiging herkennen als zijnde dat het van een reisbureau of een vliegmaatschappij komt.
- Een bevestiging van een vlucht door een klant van uw zal niet geaccepteerd worden omdat het consulaat zal zeggen dat iedereen dit kan doen. Denk aan logo’s, foto’s of andere kenmerken waar een officiële bevestiging van een vliegmaatschappij per mail in het algemeen aan voldoet
- Ons advies, zorg dat u een annuleringsverzekering neemt bij de aankoop van uw vlucht. In het geval dat u uw visum niet krijgt, houdt u er geen financiële schade aan over.
- Als uw minderjarig kind samen met de ouders het visum aanvraagt, dat wil zeggen een visum voor de vader, moeder en kind, en het kind dezelfde achternaam heeft als de vader of moeder, hoeft u geen toestemmingsformulier in te vullen.
- Als uw minderjarige kind alleen een visum aanvraagt, of alleen met een van de ouders (dwz een van de ouders vraagt geen visum aan), moet u een toestemmingsbrief van beide ouders invullen en ondertekenen door beide ouders.
- Klik hier om het toestemmingsformulier in te vullen en te ondertekenen
- Ook een kopie van het paspoort van de vader en moeder
- Een kopie van de geboorteakte van het kind, met de namen van de vader, moeder en van het kind
1.)
Bent u Nederlander, dan heeft u geen aanvullende documenten nodig.
2.)
Indien uw nationaliteit uit een EU of Schengenland is, moet u laten zien dat u staat ingeschreven in Nederland.
U heeft hiervoor twee opties.:
- Optie 1: een kopie van de voor- en achterkant van uw verblijfsvergunning.
- Optie 2: een kopie van het uittreksel van het bevolkingsregister (GBA).
3.)
Andere nationaliteiten van buiten de EU of Schengenlanden:
- Voor alle andere nationaliteiten heeft u een kopie van de Nederlandse verblijfsvergunning nodig, van de voorkant en achterkant.
S.v.p stuur uw post aangetekend op naar:
VisumService.nl/Nigeria
Postbus 1267
2280 CG Rijswijk (ZH)
VisumService.nl/Nigeria
Postbus 1267
2280 CG Rijswijk (ZH)
U kunt het ook komen brengen of per koerier versturen naar ons kantoor adres:
VisumService.nl/Nigeria
Anna Paulownastraat 63
(door de grijze deur om binnen aan te bellen)
2518 BC Den Haag
VisumService.nl/Nigeria
Anna Paulownastraat 63
(door de grijze deur om binnen aan te bellen)
2518 BC Den Haag
Bezoekadres:
Anna Paulownastraat 63
2518 BC Den Haag
Dóór de grijze deur om aan te bellen!
Openingstijden:
Maandag – Vrijdag 9:00 – 17:00
U kan ons bereiken op:
Tel +31(0)6-393 39 184
[email protected]
Gezien op:
Bekijk hier het interview
